Preskočiť na obsah
BLICHÁR Prešov

Obchod

BLICHÁR Prešov s.r.o.

Nešpecializovaný veľkoobchod

Sídlo
Prešov
Od roku
2007
IČO
36 749 559

BLICHÁR Prešov

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Pod Kamennou baňou 41, 080 01 Prešov
Na trhu od
8. marca 2007
IČO
36 749 559
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.90)
Nešpecializovaný veľkoobchod

Firma v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
8
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte BLICHÁR Prešov

BLICHÁR Prešov, s.r.o. sídli na adrese Pod Kamennou baňou 41, 080 01 Prešov. Zapísaná je od 8. marca 2007 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nešpecializovaný veľkoobchod“ (46.90). Predmet činnosti tvorí 8 položiek, napríklad sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu živnosti voľnej, maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
BLICHÁR Prešov, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 749 559
DIČ
2022339473
Dátum vzniku
8. marca 2007
Sídlo
Pod Kamennou baňou 41, 080 01 Prešov
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 18393/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 46.90)
Nešpecializovaný veľkoobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa BLICHÁR Prešov zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.

  • Sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu živnosti voľnej

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Ubytovacie služby v rozsahu živnosti voľnej

  • Výroba odevov a odevných doplnkov, oprava odevov

  • Výroba pracovných odevov

Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu živnosti voľnej
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Ubytovacie služby v rozsahu živnosti voľnej
  • Výroba odevov a odevných doplnkov, oprava odevov
  • Výroba pracovných odevov
  • Výroba a opravy obuvi
  • Montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli BLICHÁR Prešov, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Pod Kamennou baňou 41, 080 01 Prešov.

Čím sa BLICHÁR Prešov, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nešpecializovaný veľkoobchod“ (46.90). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu živnosti voľnej; maloobchod; veľkoobchod; ubytovacie služby v rozsahu živnosti voľnej.

Aké je IČO – BLICHÁR Prešov, s.r.o.?

IČO je 36 749 559, DIČ 2022339473.

Kedy vznikla BLICHÁR Prešov, s.r.o.?

Vznik: 8. marca 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Pod Kamennou baňou 41 080 01 Prešov

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre BLICHÁR Prešov, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese blichar-presov.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.